AESCULAP AMBULANCE

Dolní Břežany

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Stanovení INR - Quickův test

Intenzitu antikoagulační léčby dikumarolovými preparáty (warfarin, lawarin, pelentan, marcoumar) stanovíme přímo v ordinaci metodou POCT z kapky krve. Přístroje Coagucheck společnosti Roche jsou nově kalibrovány a INR je stanoveno během chvilky. O případných úpravách dávkování antikoagulační léčby se rozhodneme během Vaší návštěvy v ordinaci. Nejen efektivnější léčba, ale šetříme i Váš i náš čas a náklady.
Ordinační hodiny v ambulanci Janského

Po utlumeném prázdninovém provozu opět rozšířené ordinační hodiny. Je vhodné se předem telefonicky nebo emailem objednat. Registrujeme nové pacienty.
Ordinace v Radlicích

Od září  přebíráme od MUDr.Touškové ordinaci praktického lékaře v Radlicích. Po intenzivní spolupráci během prázdninového období, kdy jsme v Radlicích fungovali jako zástup za mateřskou dovolenou, dochází k oficiálnímu převzetí praxe. Paní doktorka s námi dále spolupracuje a bude v ambulanci ordinovat každou středu. Ordinační hodiny, vybavení i laskavá sestřička v ordinaci zůstávají a pro naše pacienty a smluvní partnery se nic nemění.
C reaktivní protein

Hladinu CRP stanovíme v našich ambulancích na počkání rozborem z kapky krve. Pro potvrzení imunitní reakce organismu tedy již není nutné absolvovat žilní odběr a čekat den na výsledek. O případné potřebě antibiotické léčby se dokážeme rozhodnout během chvilky - bez rizika prodlení a bez neodůvodněné preskripce.