AESCULAP AMBULANCE

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.
Od 1/5/20 v Břežanech běžný provoz

28.04.2020

V rámci postupného uvolňování restriktivních opatření Covid19 zahajujeme od 1/5/2020 standartní provoz včetně odpoledních ordinačních hodin v úterky a čtvrtky. Znovu začínáme provádět preventivní a zaměstnanecké prohlídky. Detaily zde.

 

Žádáme Vás ale abyste respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory vydesinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty.

Budete-li mít zvýšenou teplotu, sestřičky z recepce Vás k nám do čekárny vůbec nepustí. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového ojednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systemu a počkejte v chodbě nebo na schodech.

 V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 2,000 Kč. Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karanteny.

 

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci

 

MUDr.Petr Potužník, MUDr.Zora Drouotová, MUDr.Anna Matoušková, sestřička Pavla Chmárová a provozní Jana Kovanicová

Aesculap Ambulance sro | Komentáře (0)

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentáře


Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osmnáct: