AESCULAP AMBULANCE

Dolní Břežany

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.

Dolní Břežany - Tel: 777 297 887 - Mail: brezany@aambulance.cz

Sdružená lékařská praxe praktického lékařství, kardiologie a vnitřního lékařství. Jako praktičtí lékaři pracují Dr.Drouotová, Dr.Matoušková a Dr.Zíková, kardiologiii a internu zajišťují Dr.Potužník a Dr.Šmírová.

Naše ordinace se nacházejí v prvním patře zdravotního střediska v prostorech nad lékárnou Pro méně pohyblivé pacienty je k disposici výtah, přístup do ordinace je bezbariérový. Lékaři a sestry mají své vlastní pracovny, v případě potřeby můžeme vyšetřit dva pacienty najednou. V čekárně je počítačový systém, kde se po příchodu ohlásíte kartičkou pojišťovny nebo jiným dokladem. Nabízíme možnost objednání po internetu.

Zajišťujeme každodenní péči praktického lékaře, první dvě hodiny jsou vždy určené pro akutní případy, další čas je určen pro objednané. V případě potřeby poskytujeme i kardiologická a internistická vyšetření, včetně všech neinvazivních metod. Lékaři mají určenou ordinační dobu, ta je ale aktuálně upravována podle provozních možností (viz kalendář níže). Mimo vlastní ordinační prostory disponujeme místností určenou pro podávání infuzí (2 lůžka).

Poskytujeme služby v odbornostech praktický lékař pro dospělé (001), vnitřní lékařství (101) a kardiologie (107). Zvládáme výkony od běžných prohlídek po specialisovaná vyšetření srdce a cév. V naší péči máme pacienty s ischemickou chorobou srdeční, hypertenzí, diabetiky II.typu, poruchou lipidového spektra a metabolickým syndromem, pacienty s poruchami funkce štítné žlázy. Ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji, ekg, echokardiografií (srdeční i cévní sondy), tlakovým a ekg Holterem, spirometrií, zatěžovým ekg testem (ergometrií) a krevním analyzátorem umožňující okamžité stanoveni CRP, INR a glykosylovaného hemoglobinu. Spolupracujeme se specialisty z IKEM a FN Motol.

Na poliklinice mají ordinace lékaři jiných specializací (neurologie, ortopedie, alergologie, oční, ORL, gynekologie, urologie, fyzioterapie, urologie a zubař). V budově je také lékarna dr.Max a odběrová místnost.

V případě naší nepřítomnosti máme obvykle domluvený zástup s MUDr.Jandovou v Jesenici podle platných ordinačních hodin, http://prakticka-medicina.cz/ordinace/ , Telefon: 910 111 654, mobil: 777 999 223, mail: info@prakticka-medicina.cz, adresa: Nákupní 1127/CH, 252 42 Jesenice

Ordinační hodiny

po 8-13
Matoušková
-
út 8:30-13 Zíková
8-13
14-18
st 8-13
Matoušková
-
čt 8:30-13
Zíková
-
8-13
Matoušková
-

Dělnická 120, Dolní Břežany, 252 41

Dolní Břežany - Kalendář