AESCULAP AMBULANCE

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.

Objednání!

Snažíme se, abyste na vyšetření v naší ordinaci nemuseli dlouho čekat, a tak nabízíme možnost objednání telefonicky a přes internet. Doporučujeme této možnosti využít. Opakovaně se stává, že se střídají časy, kdy je čekárna zcela prázdná s hodinami, kdy je téměř plná. I objednaný pacient může samozřejmě nějakou dobu čekat: Není totiž možné dopředu určit počet akutních nemocných nebo stanovit jak dlouho bude konkretní ošetření trvat. Ale jistě všichni pochopí, že pacienty s akutním ohrožením zdraví nebo života není možné nechat čekat. Klienty naší ordinace ošetřujeme podle následujích priorit: 1) Akutně nemocní 2) Objednaní 3) Podle času příchodu Pořadí pacientů určuje lékař nebo sestra.

Každý den jsou první dvě ordinační hodiny vyhrazeny pro akutně nemocné. Na tuto dobu se NELZE OBJEDNAT. Během této doby nelze provádět vstupní vyšetření ani žádné jiné plánované výkony - preventivní prohlídky, předoperační vyšetření, výpisy z dokumentace, prohlídky do zaměstnání, návrhy na lázně.

Telefonicky se můžete v D.Břežanech objednat v úterý 8-12 hod a v pátek 10-12 hodin na telefonním čísle ordinace. NETELOFONUJTE PROSÍM V JINOU DOBU. Pokud vyšetřujeme, nemůžeme opdovídat na telefonické hovory. Nebo můžete poslat email na brezany@aambulance.cz či janskeho@aambulance.cz. Do ordinace v Dolních Břežanech se můžete objednat v on-line systemu na internetu níže. Pokud nemáte přístupové údaje, vyžádejte si je u sestřičky .

Chcete-li se objednat ke konkretnímu lékaři, respektujte rozdělení ordinačních hodin (dr.Drouotová ordinuje úterky a čtvrtky odpoledne).

Online objednání