AESCULAP AMBULANCE

Dolní Břežany

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.

Objednání - přístupové údaje Vám předá sestřička na vyžádání, email brezany@aambulance.cz

Snažíme se, abyste na vyšetření v naší ordinaci nemuseli dlouho čekat, a tak nabízíme možnost objednání i po internetu. Chcete-li se objednat ke konkrétnímu lékaři, respektujte rozdělení ordinačních hodin uvedené v kalendáři.

Každý den jsou první dvě ordinační hodiny vyhrazeny pro akutně nemocné. Na tuto dobu se NELZE OBJEDNAT. Během této doby nelze provádět vstupní vyšetření ani žádné jiné plánované výkony - preventivní prohlídky, předoperační vyšetření, výpisy z dokumentace, prohlídky do zaměstnání, návrhy na lázně.

Můžete se objednat telefonicky, ale pokud vyšetřujeme, nemůžeme na telefon reagovat. Nebo můžete poslat email na brezany@aambulance.cz či janskeho@aambulance.cz. Do ordinace v Dolních Břežanech se můžete objednat v on-line systemu na internetu níže. Pokud nemáte přístupové údaje, vyžádejte si je u sestřičky .

Chcete-li se objednat ke konkretnímu lékaři, respektujte rozdělení ordinačních hodin (v D.Břežanech ordinuje dr.Drouotová úterky a čtvrtky odpoledne, jiné dny dr.Potužník).

Online objednání

Dolní Břežany - Kalendář