AESCULAP AMBULANCE

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Nepřítomnost lékaře 29/9 ordinace Jánského

V úterý 29/9 z provozních důvodů rušíme ordinační hodiny v ordinaci Janského 2254, Praha  5.

Děkujeme za pochopení.
Změny ordinačních hodin 21-25/9 Dolní Břežany

Vzhledem k rapidnímu nárůstu onemocnění koronarovirem jsme nuceni v Dolních Břežanech omezit ordinační hodiny a odložit preventivní prohlídky. 

Máte-li zvýšenou teplotu, na polikliniku nechoďte. Zavolejte nám nebo napište email na brezany@aambulance.cz a my se Vám ozveme. Na recepci bude každému příchozímu změřena teplota a bude-li vyšší, nebude pacientovi umožněn vstup do čekárny. Opatření provádíme v zájmu našich pacientů, tedy Vás, tak mějte laskavě pochopení.

Do konce září zastavujeme objednávání preventivních, vstupních a pracovních prohlídek.

Pondělí 21/9 beze změn.Odpolední cévní vyšetření pro objednané u MUDr.Šmírové beze změn.

Úterý 22/9 dopoledne 8,00-12,00 přítomna samotná sestřička bez lékaře. Tyto časy jsou určeny výhradně pro očkování proti chřipce. Odpolední ordinační hodiny 13,00-16,00 hod.

Středa 23/ beze změn 8,00-13,00 hod.

Čtvrtek 24/9 Echokardiografie 8-12,30, pouze pro zvané. Zrušeny odpolední ordinační hodiny.

Pátek 25/9 beze změn 8,30-12,30 hod.

Děkujeme za pochopení.

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci.

Kolektiv Aesculap Ambulance s.r.o.
14/9/20 odpoledne KARDIO

Lékařský kolektiv v Dolních Břežench posílen o novou lékařku MUDr.Simonu Šmírovou, kardioložku se specialisací na cévní vyšetření. V pondělí 14/9 ještě možnost objednání.

Paní doktorka bude od října ordinovat pravidelně pondělky odpoledne, vždy jen po předchozím objednání u našich sestřiček.
Do kolektivu sestřiček jsme o prázdninách přidali sestřičku Radku Hubičkovou a nyní nově Ivetu Hrůzovou. V říjnu plánujeme přestěhování do nových prostor a paralelní provoz ve dvou ordinacích.

Vzhledem k tomu, že na trhu nebude dostatek očkovací látky proti chřipce, zavedli jsme pořadník pro zájemce o toto očkování. Máte-li zájem nahlaste se sestřičce.

 
Očkování proti chřipce - pořadník

Vzhledem k tomu, že na trhu nebude dostatek očkovací látky proti chřipce, zavedli jsme pořadník pro zájemce o toto očkování. Máte-li zájem nahlaste se sestřičce.

Máte-li zájem se nechat očkovat a splňujete-li úhradová kriteria stanovená zdravotní pojišťovnou, nahlaste se telefonicky nebo emailem sestřičce. Zapíšeme Vás do pořadníku a až vakciny přijdou, vyzveme Vás abyste na očkování přišli. Samoplátce musíme letos z kapacitních důvodů odmítnout. Objednávali jsme očkování již v červnu v počtu 300 ks s možností dalšího navýšení, ale vakcina zřejmě v potřebném množství na českém trhu nebude. K dnešnímu dni nám byla potvrzena dodávka jen 150 ks vakcin. Pokud bude očkovací látky dost, budeme Vás samozřejmě informovat. Děkujeme za pochopení. 
Od 29/5/20 pátky 8:30-12:30

Od  29/5 rozšiřujeme páteční ordinační hodiny 08,30-12,30 hod. V Dolních Břežanech ordinuje MUDr. Hana Zíková, ve Stodůlkách MUDr. Petr Potužník (08:00-12:00).

Žádáme Vás, abyste nadále respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory dezinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového ojednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systému a počkejte v chodbě nebo na schodech.

V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 1.500 Kč. (Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karantény.)

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci

Kolektiv Aesculap Ambulance s.r.o.