AESCULAP AMBULANCE

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Prázdninový provoz 2019

V červenci a srpnu budeme čerpat dovolené a dojde k omezení ordinačních hodin. Pokud je to možné, vyzvedněte si svoji chronickou medikaci včas. Detailní rozpis ord.hodin uvidíte po rozkliknutí této zprávy.

Dolní Břežany
Po celou dobu prázdnin zachováme úterní a čtvrteční ordinační hodiny 13-18. Žádný týden tedy nebude zavřeno.
V době 15-26/7 a 5-16/8 budeme ordinovat každý den s tím, že pondělky, středy a pátky budeme dopoledne 8-12.
Navíc bude zastupující lékař MUDr.Beránek přítomen středu 31.7.  8-12.

 

Stodůlky
Po celou dobu prázdnin zachováme pondělní ordinační hodiny 8-12, žádný týden tedy nebude zavřeno.
Od 1-16/7 a od 29/7-31/8 budeme ordinovat kromě pondělků i středy 8-12 (jen 31.7 odpo 13-18)
V době 17-26/7 nebudou středy, ale úterky a čtvrtky 8-12
Od 5/8-16/8 přidáme čtvrteční ordinační hodiny odpoledne  13-17.

 

Budete-li mít zájem, můžete využít služeb naší druhé ordinace v době, kdy první bude uzavřena.
(Tedy dojet z Břežan do Stodůlek nebo naopak). Znamená to ale pro Vás delší cestování - po okruhu 25 minut autem.
Změny v dubnu 2019

Od  9/4 bude nově v prostorách naší ordinace možné odebírat vzorky krve pro laboratoře SynLab - vždy úterky dopoledne 7:30-12:00.
Ukončení náboru nových pacientů

Z důvodu naplnění kapacity a nepřítomnosti dr.Nováka ukončujeme registraci nových pacientů v Dolních Břežanech. MUDr.Novák je v pracovní neschopnosti, v jeho ordinačních hodinách je přítomna jen sestřička. V brzké době dojde k úpravě ordinačních hodin. 
Telefonické objednávání

Od ledna 2018 jsme zavedli zvláštní dobu pro telefonické objednávání -  každé pondělí a středu 13-14 hod, kdy je v ordinaci v Břežanech přítomna jen sestřička.

Využijte prosím tento čas pro telefonické nebo osobní objednání vyšetření a  receptů. Případně se můžete nechat očkovat nebo vyzvednout připravené recepty. K tomuto kroku jsme přistoupili vzhledem k narůstajícímu počtu telefonátů během řádné ordinační doby, což citelně zdržuje práci v ordinaci. Když sestřička pracuje, nemůže odpovídat telefony a naopak.
V ordinační době tedy laskavě telefonujte jen v naléhavých případech. Nebo lze využít email, reagujeme do druhého pracovního dne.
Změny pojišťoven

Upozorňujeme všechny naše pacienty a pacientky, že je nutné hlásit změny pojišťovny buď v předstihu nebo hned po provedení změny. Pojišťovny nám tyto informace nesdělují a až zpětně se často dozvídáme o změně pojištění. Provedená vyšetření a předepsané léky pak nejsou pjišťovnou hrazeny, ale vyžadovány po předpisujícím lékaři. 

Pokud bude k takové situaci docházet, budeme nuceni vymáhat vynaložené prostředky na pacientech, kteří změnu nenahlásili. Vemte laskavě na vědomí, že hlásit změnu pojišťovny lékaři je Vaše povinnost. Děkujeme za pochopení.