AESCULAP AMBULANCE

Dolní Břežany

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Očkování proti chřipce

Zahájili jsme očkování proti chřipce tetravakcinou VaxiGrip.

Máte-li zájem, můžete bez objednání přijít  v kterýkoliv pracovní den mezi 12,00-13,00 hod., odpolední termíny PO, ÚT, ČT, mezi 14,00-16,30 hod.(mimo 19/10, 26/10, 16/11).

Samoplátci pod 65 let 600 Kč. Nad 65 let očkování hradí pojišťovna.
Nové lékařky, rozšíření ordinačních hodin

Od 1/9/2023 nastupují dvě nové lékařky: MUDr.Veronika Rulíšková, internista a angiolog,  a MUDr.Magdalena Švecová, praktická lékařka. Zároveň dochází k rozšíření ordinačních hodin.

Úprava ordinačních hodin:
Nově ordinujeme i pondělí odpoledne (jen objednaní, praktická lékařka Dr.Švecová).
Dr.Rulíšková (interní a cévní vyšetření tepen i žil) ordinuje ve středu 8-13.
Dr.Potužník (kardiologie a interna) bude ordinovat úterý a čtvrtky 8-18
Vakcina po infekci moč.cest

Provádíme klinické hodnocení s vakcinou proti bakteriím způsobujícím močové infekce. Je-li Vám přes 60 let a prodělal(a) jste v minulých 2 letech zánět moč.cest, můžete se zúčastnit.

Jedná se o studii EMBRACE, vakcina funguje proti bakterii Escherichia Coli. Vakcina se podává do ramene, následně Vás budeme sledovat. Mimo jiné je nutné odebrat 2x malý vzorek žilní krve. Za návštěvy ve studii a vyplnění dotazníku obdržíte finanční odměnu. Chcete-li se studie zúčastnit nebo pokud máte zájem se o studii dozvědět více, obraťte se na naše lékaře nebo napište email na doktor@aambulance.cz
Infuzni léčba vitaminem C

Využijte možnosti podpory imunity infuzní léčbou vitaminem C.
Provádíme stěrové testy na chřipku A i B.
19/1/23 dr.Potužník dovolená, ordinuje dr.Ziková.

 

V odpoledních hodinách nabízíme možnost infuzní terapie vysokými dávkami vitaminu C.  Léčba není hrazena pojišťovnou, 1 dávka stojí 1200 Kč. Stoupají počty nakažených respiračními onemocněním, jak RS tak obou typů chřipek. Vhodný čas podpořit svůj imunitní systém. Detailní informace na našem webu:  AA_Vitamin_C_infoWEB(20150320).pdf (aambulance.cz)

Provádíme testy (výtěr z nosu) na průkaz chřipky A i B. Není hrazeno pojišťovnou, cena 50 Kč.
Zahajujeme očkování proti chřipce

Očkování proti chřipce v ordinaci praktického lékaře.

Používáme tetravakcíny VaxiGrip Tetra.

Pojištěncům nad 65 let je plně hrazeno nepovinné očkování proti chřipce.

Cena pro samopláce je 600,- Kč. V případě zájmu očkování kontaktujte naší ordinaci: brezany@aambulance.cz  

 

Prioritu mají rizikové osoby, mezi něž se řadí farmakologicky léčení chronicky nemocní bez rozdílu věku a senioři starší 65 let. Právě u těchto skupin je přínos očkování nejvyšší. U očkovaných je jednoznačně prokázán méně závažný průběh onemocnění.