AESCULAP AMBULANCE

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Prázdninový provoz 2020

D.Břežany, Po, St, Pá dopoledne 8-12 hod., út a čt odpoledne 13-17 hod. (26/8 a 28/8  10-14).

Stodůlky, od 10/8 do 14/8: 8-12, od 17/8: po a st, 8-12, út a čt 13-17, čt 20/8 zavřeno, pátky zavřeno

Dolní Břežany, Po, St, Pá dopoledne 8-12 hod., út a čt odpoledne 13-17 hod.
Ve dnech 26/8 a 28/8  10-14 hod.
Detailní rozpis uvedením jména lékaře uvidíte v kalendáři v dolní části stránky na adrese:  https://aambulance.cz/objednat.php

Stodůlky, v srpnu:  od 10/8 do 14/8: 8-12, od 17/8: po a st, 8-12, út a čt 13-17, čt 20/8 zavřeno, pátky zavřeno

 

Přejeme krásné letní dny a pevné zdraví  Kolektiv Aesculap Ambulance s.r.o.

 
Od 29/5/20 pátky 8:30-12:30

Od  29/5 rozšiřujeme páteční ordinační hodiny 08,30-12,30 hod. V Dolních Břežanech ordinuje MUDr. Hana Zíková, ve Stodůlkách MUDr. Petr Potužník (08:00-12:00).

Žádáme Vás, abyste nadále respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory dezinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového ojednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systému a počkejte v chodbě nebo na schodech.

V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 1.500 Kč. (Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karantény.)

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci

Kolektiv Aesculap Ambulance s.r.o.
Od 1/5/20 v Břežanech běžný provoz

V rámci postupného uvolňování restriktivních opatření Covid19 zahajujeme od 1/5/2020 standartní provoz včetně odpoledních ordinačních hodin v úterky a čtvrtky. Znovu začínáme provádět preventivní a zaměstnanecké prohlídky. Detaily zde.

 

Žádáme Vás ale abyste respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory vydesinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty.

Budete-li mít zvýšenou teplotu, sestřičky z recepce Vás k nám do čekárny vůbec nepustí. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového ojednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systemu a počkejte v chodbě nebo na schodech.

 V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 2,000 Kč. Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karanteny.

 

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci

 

MUDr.Petr Potužník, MUDr.Zora Drouotová, MUDr.Anna Matoušková, sestřička Pavla Chmárová a provozní Jana Kovanicová
V lékárně k dispozici roušky FFP3

V lékárně Dr.Max v Dolních Břežanech nově v prodeji roušky s nanofiltrem, vhodné pro všechny rizikové skupiny ohrožené infekcí Covid 19. Na rozdíl od běžných látkových roušek tyto ochranné prostředky chrání nositele před vstupem infekce.

  • Český výrobek, patentován, testován – třívrstvá mechanická bariéra. VYSOKÁ KVALITA.
  • Filtrační účinnost srovnatelná s FFP3 (účinnost na částice 0,6 μm je přes 98%)
  • Opakovatelné využití po sterilizaci (do 80 °C, horkovzdušná trouba, 20 min)
  • Dvě různé velikosti – M a L, baleno po 10 ks
    • SAFETY NANO PROTECT OCHRANNÁ NANO ROUŠKA vel.L, 10 ks 
    • SAFETY NANO PROTECT OCHRANNÁ NANO ROUŠKA vel.M, 10 ks 
  • PC cena s DPH 1599 Kč / 10 ksCovid 19, omezený provoz

Pokračuje omezený ordinační provoz, úterní a čtvrteční ordinační hodiny do odvolání zrušeny. Akutní pacienty ošetřujeme pouze první dvě ordinační hodiny. Email na lékaře (pouze ohledně léčby): doktor@aambulance.cz  Detailně po rozkliknutí.

Děkujeme vám, že respektujete omezení provozu naší ordinace vyplývající z karanténních a protiepidemických opatření. Pokračujeme v redukovaném provozu každý den  8-12, úterní a čtvrteční ordinační hodiny do odvolání zrušeny. Nadále prosím používejte email a telefony. V provozu je nová emailová adresa - doktor@aambulance.cz , kam můžete psát přímo lékaři. Na tuto adresu  směřujte  výhradně dotazy ohledně léčby či zdravotního stavu. S požadavky na recepty, neschopenku, výpisy a objednání se nadále obracejte na sestřičku na adrese brezany@aambulance.cz

Akutní pacienty ošetřujeme pouze první dvě ordinační hodiny. Nechoďte na polikliniku s podezřením na jakoukoliv infekci po 10.hodině, kdy je  provoz určen výhradně chronickým pacientům. 

 

Souhrn aktualit v souvislosti s Covid19/SARS2 (detailně níže)
1) Pokud jste byli v kontaktu s Covid19 pozitivním pacientem, zavolejte nám, zařídíme karanténu
2) Nově můžeme vystavit žádanku na testování Covid19 i pacientům, kteří nebyli v cizině. Od příštího týdne (po 1/4/2020) bychom měli obdržet testy na provádění vyšetření na poliklinice. Sledujte náš web, oznámíme až je obdržíme
3) Vyhněte se používání ibuprofenu (Ibalgin, Brufen, Modafen) , který může zvyšovat náchylnost plicní tkáně k virové infekci. Raději používejte Paracetamol.
4) Pokud používáte na tlak léky z kategorie ACEI nebo sartanů, poraďte se s lékařem na emailu doktor@aambulance.cz . Výzva platí jen pro naše pacienty.
5) Nitrožilní aplikace vysokých dávek vitaminu C má nejen preventivní efekt, ale představuje patrně i vhodnou léčbu pacientů s Covid19 pozitivním nálezem
6) Nadále noste na veřejnosti a v obchodech roušky. Pokud budete sami v přírodě je vhodné je naopak sundat a vydýchat se
7)
Od pondělí 30/3/20 opět spustíme internetové objednávání. Pokud nemáte přístupové údaje vyžádejte si je u sestřičky emailem: brezany@aambulance,cz

Přejeme vám pevné zdraví

MUDr.Potužník, MUDr.Drouotová, MUDr.Matoušková, Pavla Chmárová