AESCULAP AMBULANCE

Dolní Břežany

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.

Stodůlky - Velká ohrada - Tel: 608 627 461 - Mail: janskeho@aambulance.cz

Nedávno otevřená ordinace se nachází v přízemí nově zrekonstruované polikliniky na sídlišti Velká Ohrada (Stodůlky). Samozřejmostí je bezbarierový přístup, takže dokážeme poskytnout péči i méně pohyblivým pacientům. Lékař a sestra mají oddělené pracovny, v případě potřeby můžeme vyšetřit dva pacienty najednou. Poliklinika má tři vchody, do naší ordinace se dostanete z vchodu ze sídliště (opačný roh než je lékárna a pošta).

Poskytujeme služby v odbornostech praktický lékař pro dospělé (001), vnitřní lékařství (101) a kardiologie (107). Zvládáme výkony od běžných prohlídek po specialisovaná vyšetření srdce a cév. V naší péči máme pacienty s ischemickou chorobou srdeční, hypertenzí, diabetiky II.typu a pacienty s poruchami funkce štítné žlázy.Ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji: ekg, echokardiografií (srdeční i cevní sonda),tlakovým a ekg Holterem, spirometrií, a krevním analyzátorem umožňující okamžité stanoveni CRP a INR. Také ostatní krevní odběry provádíme přímo v ordinaci, výsledky jsou zpravidla k disposici do druhého dne.

Na poliklinice mají ordinace další praktičtí lékaři, pediatři a zubaři, v přízemí se nachází lékarna.

V případě naší nepřítomnosti máme obvykle domluvený zástup se spolupracujícím lékaři přímo na poliklinice (MUDr.Neumannová, www.janského2254.cz, tel. 251 617 343, nebo MUDr. Čábelová, http://www.praktik-velkaohrada.com/, tel. 251617340 ), v době jejich ordinačních hodin.

Ordinační hodiny

po 8-12
Hylmarová
-
út 8-12
Potužník
-
st - 14-18
Beránek
čt 8-12
Hylmarová
8-12
Potužník
-

Janského 2254/45, Praha 13 - Velká Ohrada, 155 00