AESCULAP AMBULANCE

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Změny pojišťoven

Upozorňujeme všechny naše pacienty a pacientky, že je nutné hlásit změny pojišťovny buď v předstihu nebo hned po provedení změny. Pojišťovny nám tyto informace nesdělují a až zpětně se často dozvídáme o změně pojištění. Provedená vyšetření a předepsané léky pak nejsou pjišťovnou hrazeny, ale vyžadovány po předpisujícím lékaři. 

Pokud bude k takové situaci docházet, budeme nuceni vymáhat vynaložené prostředky na pacientech, kteří změnu nenahlásili. Vemte laskavě na vědomí, že hlásit změnu pojišťovny lékaři je Vaše povinnost. Děkujeme za pochopení.
Elektronické recepty

Od 22/7/2016 nabízíme nově možnost elektronických receptů. Pro předpis na svoji chronickou medikaci si tedy stačí zavolat nebo poslat email a my Vám kod elektronického receptu pošleme emailem nebo sms.
Prázdninový provoz

V červenci a srpnu budeme čerpat dovolenou. V době od 4/7-22/7 bude zavřeno, první týden bude ale přítomna sestřička.  V době 11/7-22/7 nás zastoupí MUDr.Jandová v Jesenici ve svých ordinačních hodinách. V srpnu budeme ordinovat jen pondělí, úterý a středy, čtvrtky a pátky bude zavřeno.

Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že se náš team rozrostl o  zdravotní sestřičku Pavlu Chmárovou, kterou tímto vítáme do našeho kolektivu. Díky tomu dokážeme nově nabídnout i podávání infuzí v domácím prostředí. Jedna ze sestřiček je tedy schopna v případě zájmu navštívit pacienta v místě jeho bydliště nebo kanceláře a podávat infuzi v pohodlí jeho domova. Jedná se o nadstandartní výkon, který pojištovna nehradí, a který je zpoplatněn částkou 2,000 Kč.
Infuze s megadávkou vitaminu C

Chtěli bychom tímto oznámit, že v naší ordinaci jsme nikdy nepoužívali a nepoužíváme přípravek VIASKOR, který je stahován z trhu v České republice. Nadále dokážeme nabídnout aplikaci vysokých dávek vitaminu C za výhodných finančních podmínek (800 Kč za 7,5 g včetně podání), nyní nově i v domácím prostředí pacienta (2.000 Kč).
Internetové objednávání

Od 1/10/2014 zavádíme v Dolních Břežanech možnost internetového objednávání. Máte-li o tuto službu zájem, vyžádejte si buď osobně nebo emailem u sestřičky (brezany@aambulance.cz) přístupové kody. Připomínáme, že na první ordinační hodinu se nelze objednat - je vyhrazena pro akutní pacienty, kteří potřebují rychlou pomoc. Chcete-li se vyhnout čekání, je vhodné se do naší ordinace objednat.