AESCULAP AMBULANCE

Dolní Břežany

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Omezení provozu - Covid 19

Pokud je to možné a nemáte zdravotní odložte preventivní prohlídky na později. I když pravidelně  naše prostory desinfikujeme, představuje poliklinika rizikové prostředí a je lepší se mu nyní vyhnout.

Máte-li zvýšenou teplotu, na polikliniku nechoďte. Zavolejte nám nebo napište  na brezany@aambulance.cz a my se Vám ozveme. 

Jedna lékařka a  jedna sestřička jsou v karanteně, ale nadále ordinujeme podle platných ordinačních hodin. 

Na recepci bude každému příchozímu změřena teplota a bude-li vyšší, nebude pacientovi umožněn vstup do čekárny.

Opatření provádíme v zájmu našich pacientů, tedy Vás, tak mějte laskavě pochopení.
Očkování proti chřipce - pořadník

Vzhledem k tomu, že pořadník na chřipku je již zcela naplněn a nemáme dostatek očkovací látky proti chřipce, je příjem zájemců pozastaven. 

Objednávali jsme očkování již v červnu v počtu 300 ks s možností dalšího navýšení, ale vakcina zřejmě v potřebném množství na českém trhu nebude. K dnešnímu dni nám byla potvrzena dodávka jen 150 ks vakcin.

Pokud bude očkovací látky dostatek, budeme Vás samozřejmě informovat. Děkujeme za pochopení. 
Pondělí odpoledne KARDIO

Lékařský kolektiv v Dolních Břežaneh posílen o novou lékařku MUDr.Simonu Šmírovou, kardioložku se specialisací na cévní vyšetření. 

Paní doktorka bude od října ordinovat pravidelně pondělky odpoledne, vždy jen po předchozím objednání u našich sestřiček.
Do kolektivu sestřiček jsme o prázdninách přidali sestřičku Radku Hubičkovou a v září Ivetu Hrůzovou. Do konce roku plánujeme přestěhování do nových prostor a paralelní provoz ve dvou ordinacích.

 
Od 29/5/20 pátky 8:30-12:30

Od  29/5 rozšiřujeme páteční ordinační hodiny 08,30-12,30 hod. V Dolních Břežanech ordinuje MUDr. Hana Zíková, ve Stodůlkách MUDr. Petr Potužník (08:00-12:00).

Žádáme Vás, abyste nadále respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory dezinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového ojednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systému a počkejte v chodbě nebo na schodech.

V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 1.500 Kč. (Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karantény.)

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci

Kolektiv Aesculap Ambulance s.r.o.
Od 1/5/20 v Břežanech běžný provoz

V rámci postupného uvolňování restriktivních opatření Covid19 zahajujeme od 1/5/2020 standartní provoz včetně odpoledních ordinačních hodin v úterky a čtvrtky. Znovu začínáme provádět preventivní a zaměstnanecké prohlídky. Detaily zde.

 

Žádáme Vás ale abyste respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory vydesinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty.

Budete-li mít zvýšenou teplotu, sestřičky z recepce Vás k nám do čekárny vůbec nepustí. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového ojednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systemu a počkejte v chodbě nebo na schodech.

 V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 2,000 Kč. Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karanteny.

 

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci

 

MUDr.Petr Potužník, MUDr.Zora Drouotová, MUDr.Anna Matoušková, sestřička Pavla Chmárová a provozní Jana Kovanicová