AESCULAP AMBULANCE

Dolní Břežany

Kombinovaná ambulance praktického lékaře, internisty a kardiologa. Komplexní diagnostika a léčba na jednom místě.Infuze s megadávkou vitaminu C

Chtěli bychom tímto oznámit, že v naší ordinaci jsme nikdy nepoužívali a nepoužíváme přípravek VIASKOR, který je stahován z trhu v České republice. Nadále dokážeme nabídnout aplikaci vysokých dávek vitaminu C za výhodných finančních podmínek (800 Kč za 7,5 g včetně podání), nyní nově i v domácím prostředí pacienta (2.000 Kč).
Internetové objednávání

Od 1/10/2014 zavádíme v Dolních Břežanech možnost internetového objednávání. Máte-li o tuto službu zájem, vyžádejte si buď osobně nebo emailem u sestřičky (brezany@aambulance.cz) přístupové kody. Připomínáme, že na první ordinační hodinu se nelze objednat - je vyhrazena pro akutní pacienty, kteří potřebují rychlou pomoc. Chcete-li se vyhnout čekání, je vhodné se do naší ordinace objednat.
Infuzní léčba vitaminem C

Rozšiřujeme nabídku našich služeb o infuzní léčbu vitaminem C, při které se vysoké dávky vitaminu C podávají "kapačkou" do žíly. Jedná se o moderní léčebný trend, který má prokazatelné výsledky u následujícíh onemocnění: zánětlivá onemocnění, revmatické choroby, syndrom vyčerpání a nádorová onemocnění.

Informace o novém způsobu léčby naleznete na http://www.vitamin-c-infuze.cz/verejnost/

Léčbu pojišťovny nehradí, jedna dávka vitaminu C v množství 7,5 g stojí 600 Kč (naše nákupní cena), podání infuse stojí 600 Kč za návštěvu 

Podrobnější informace Vám v případě zájmu rádi sdělíme na vyžádání.
Internetové objednávání

Nově jsme zprovoznili možnost internetového objednávání.
Pokud nemáte přístupové údaje k internetovému objednávání, musíte se zaregistrovat. Buď požádejte sestřičku o vygenerování přístupových údajů, nebo se můžete zaregistrovat sami: Na https://imedicus.cz/cos?a  zadáte identifikátor naší ordinace(IČO): 24807443. Po ověření zadáte své jméno, příjmení a emailovou adresu a potvrdíte. Na zadanou emailovou adresu obdržíte údaje přístupovými údaji a hned se můžete přihlásit a objednat.
Klinické hodnocení / výzkum

Naše ordinace se účastní výzkumného projektu (klinické studie) u pacientů s fibrilací síní. Pacienti budou mít možnost místo běžné antikoagulační léčby užívat nový druh léku, bez nutnosti kontroly Quickova testu. Bližší informace Vám rádi sdělíme na požádání.